Değerlerimiz

Bizi Biz Yapan Değerlerimiz

2014’ten bu yana alanında uzman hekimleri bünyemize katarak ve geçmişten gelen birikimimizle birleştirerek ortak aklımızı büyütürüz. Hizmet verdiğimiz alanlarda insan, memnuniyet ve kalite odaklılıktan ödün vermeden hareket ederiz ve çalışırız.

Dent Bahçeşehir’ olarak %100 hasta memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Tedavilerimizi bu esasa göre planlar ve uygularız.

Tedavinin kalitesini belirleyen kriterimizden biri de, ağızın bütün olarak değerlendirilmesiyle yapılan tedavi planlamasıdır.Yani planlama hastanın o anki şikayetini gidermek odaklı olmamalıdır.

Elbette şikâyet giderilmeli ancak, tedavi aşamalarında atılan her adım bütünüyle sağlıklı bir ağız yaratmak adına olmalıdır.

Dent Bahçeşehir’de yapılan her tedavi, konusunda uzman doktorlar tarafından, en son teknolojik cihazlarla ve en yüksek kalitede malzame kullanılarak gerçekleştirilir.

Kliniğimizde Avrupa Birliği normlarında hijyen kuralları uygulanmaktadır. Aynı zamanda çalışanlarımız rutin eğitim ve bilgilendirme sürecinden geçirilmektedir.

Dent Bahçeşehir olarak, işinde profesyonel olmanın yanı sıra, güleryüzlü ve sempatik olabilmenin de gerekliliğinin farkındayız.Hastalarımız samimi bir ortamda butik bir hizmet aldığını hisseder.

2014’ten bu yana ağız ve diş sağlığının her alanında, uzman hekim kadromuzla, yüksek standartlarda tutku, irade ve adanmışlık ile hizmet vermek.

Kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ederiz.

2014’ten bu yana yönetim anlayışımızın ve paydaş ilişkilerimizin temelinde her zaman insan odaklı bir bakış açısı vardır. İnsanımıza değer verir, saygı duyar, %100 hasta mutluluğu için çaba gösteririz.

Dent Bahçeşehir ekibinde her birimiz sorumluluk duygusuna değer veririz ve her zaman bir fark yaratmak amacıyla çalışırız.

Sorularınızı bize gönderin!

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz