Hakkımızda

DENT BAHÇEŞEHİR

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dent Bahçeşehir Diş Polikliniği olarak 2014 yılında Bahçeşehirde  hizmet vermeye başladık.

Kliniğimizde son jenerasyon teknoloji ile donatılmış diş ünitleri,panoromik röntgen odası,sterilizasyon üniteleri,dinlenme odası,rahat bekleme salonu ve otoparkı bulunmaktadır.

Kadromuz yıllardır mesleki kariyerini Bahçeşehir ve çevresi ,Esenkent ve Ispartakulede sürdüren alanında Uzman Hekimlerden oluşmaktadır.Polikliniğimizde Cerrahi, İmplantoloji, Estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı,ortodonti,pedodonti (çocuk diş tedavisi),diş eti tedavisi (periodontoloji) ve total protez alanlarında hizmet verilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığında
Güvenin Adresi

Ekibimizin en temel ilkesi hastalarımıza mevcut en iyi hizmeti verebilmektir bunun için gelişen teknoloji ile paralel kullandıgımız cihazlar ile sağlık teknolojisini yakından takip ediyoruz ve sizleri İstanbul Bahçeşehir‘de bulunan kliniğimize davet ediyoruz.

2950 +

Mutlu Hasta

1 +

Uzman Doktor

5 +

Hizmet Alanı

%100 MEMNUNİYET ODAKLI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Butik klinik anlayışı, aile ortamı
ve samimiyet

Biliyoruz ki sadece hekimlik sadece tedavi bazlı yaklaşımlar siz hastalarımızın aradığı tek olgu değildir.Biz butik klinik anlayışını,aile ortamını ve samimiyetin getirdiği şeffaflığı güler yüzlü personelimiz ve ekibimizle siz hastalarımıza göstermekten keyif alıyoruz.

Bütünsel Değerlendirme

Tedavinin kalitesini belirleyen kriterimizden biri de, ağızın bütün olarak değerlendirilmesiyle yapılan tedavi planlamasıdır.

%100 Hasta Memnuniyeti

Dent Bahçeşehir’ olarak %100 hasta memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Tedavilerimizi bu esasa göre planlar ve uygularız.

Randevu Alın...

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak uzman hekimlerimizden randevu alabilirsiniz.

0212 669 96 07
0538 811 80 91