Hekimlerimiz

Alanında Uzman Hekim Kadrosu

Alanında uzman hekimlerimizin deneyimleri ve benzersiz yetkinlikleri,
Dent Bahçeşehir'de sizlerle buluşuyor.

2014’ten bu yana ağız ve diş sağlığının her alanında, uzman hekim kadromuzla, yüksek standartlarda %100 hasta memnuniyeti ile hizmet veriyoruz.

 

Kadromuz yıllardır mesleki kariyerini Bahçeşehir ve çevresi ,Esenkent ve Ispartakulede sürdüren alanında Uzman Hekimlerden oluşmaktadır.Polikliniğimizde Cerrahi,İmplantoloji,Estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı,ortodonti,pedodonti(çocuk diş tedavisi),diş eti tedavisi(periodontoloji) ve total protez alanlarında hizmet verilmektedir.

DENT BAHÇEŞEHİR

Kadromuz

doctor-e1627036136732
KURUCUMUZ
Dr. Bahar SUTAŞIR BAYRAKTAROĞLU
İstek Vakfı Bilge Kağan Fen Lisesinden okul 2.liği ile mezun olarak 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini burslu olarak kazanmıştır.2008 yılında öğrenci değişim programi ile Polonya Poznan ADAM MİCKİEWİCH Üniversitesine teorik ve pratik amaçlı eğitim için gitmeye hak kazandı.2010 yılında Yeditepe Üniversitesini okul 4.lüğü ile bitiren hekimimiz, 4 yıl İstanbul Bahçeşehirde Özel Gençer Diş Polikliniğinde mesleki kariyerini devam ettirdi.2014 yılı kasım ayından itibaren kurucusu olduğu Dent Bahcesehir Agız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde kariyerini sürdürmektedir. Mesleki kariyeri boyunca yurt içi ve yurt dışı kongrelere katılımı ile özellikle Estetik diş hekimliği, Cerrahi, Endodonti (kanal tedavisi) alanında önemli başarılara imza atmıştır. Türk Diş Hekimleri Birliği(TDB) ve Estetik Diş Hekimiği Akademisi Derneği(EDAD) üyesidir. Evli ve 1 çocuk annesidir.
doctor-e162703613673267867
Dr. Özgür ARICAN
1981 Samsun doğumlu olan hekimimiz Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.2011-2013 yılları arasında özel muayenahanesinde çalışmalarını sürdürmüştür.2013 yılından itibaren özel bir Poliklinikte mesleki kariyerine devam eden hekimimiz 2014 yılı kasım ayından itibaren de part time olarak Dent Bahçeşehir Ağız ve Diş sağlığı Polikliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.Mesleki kariyeri boyunca cok sayıda kongrelere katılarak özellikle;Protetik Diş Tedavisi ve Endodonti alanlarında kendini geliştirmiştir.2011 yılında uygulamalı sinüs lifting kursu,ileri implant cerrahisi ve greftleme teknikleri kurslarına katılmıs ve sertifikalarını almıştır .Hekimimiz Türk Diş Hekimleri Birliği(TDB) üyesidir.
45345334353
Dr. Mete YÜCEALTIRIK
1975 istanbul doğumlu olan hekimimiz orta ve lise öğrenimini Kültür Kolejinde tamamlamış,1993 yılında İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesine girmiştir.2000 yılında ayni üniversitenin Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında doktora eğitimine başlamış 2008 yılında 'mine matrix proteini amelogeninin kemik yaralarına etkisinin sıçanlarda histopatolojik olarak araştırılması konulu doktora tezi ile bu dalda bilim doktoru ünvanını almıştır.O zamandan itibaren çeşitli kliniklerde cerrahi alanında önemli başarılara imza atan hekimimiz 2014 yılı kasım ayından itibaren Özel Dent Bahçeşehir Polikliniğinde konsültan hekim olarak mesleki kariyerini sürdürmektedir.Yurt içi ve yurt dışı çeşitli ve çok sayıda kongrelere katılan hekimimiz ileri derecede ingilizce bilmektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.
doctor-e1627036136732fsdf
Dr. Gamze ÖNEY
1989 yılında İstanbul'da doğan Gamze Öney lise öğrenimini İstanbul Alman Lisesi'nde, lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamlamıştır. 2014 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavı'nda Türkiye altıncısı olarak kabul edildiği ortodonti bölümünde uzmanlığını tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi boyunca ve sonrasında yurt içi ve yurt dışında olmak üzere çok sayıda çeşitli eğitimler, seminerler ve kongrelere katılarak ortodontide güncel yaklaşımları takip etmeye devam etmektedir. Hekimimizin ilgi alanları şeffaf plaklarla ortodontik tedavi, sabit ve fonksiyonel ortodontik tedavidir.
doctor-e232e467
Dr. Mehmet Kaan Akkaya
1998 İstanbul doğumlu olan hekimimiz 2016 yılında Bahçelievler Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Protez, endodonti, cerrahi gibi disiplinlerde aktif olarak kurslara ve kongrelere katılmaktadır. İngilizce bilmektedir.
DENT BAHÇEŞEHİR, ALANINDA UZMAN HEKİMLER

Hastalarımız samimi bir ortamda butik bir hizmet aldığını hisseder...

Dent Bahçeşehir’de yapılan her tedavi, konusunda uzman hekimler tarafından, en son teknolojik cihazlarla ve en yüksek kalitede malzame kullanılarak gerçekleştirilir.

Randevu Alın...

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak uzman hekimlerimizden randevu alabilirsiniz.

 

0212 669 96 07
0538 811 80 91