İnsan Kaynakları Politikamız

 

Farklı fikir ve yetkinlikleri bünyemize katarak ve geçmişten gelen birikimimizle birleştirerek ortak aklımızı büyütürüz.

İşlerimizi ortak akıl ile yürütür, birlikte karar alır, geleceğimizi ortak akıl ile hep beraber inşa ederiz.

En önemli değerlerimizden biri olan insan sağlığı kurumumuzun ana hedefi; hekimlerimizin alanında yetkin, nitelikli, güvenilir, insan ilişkilerine değer veren, Dent Bahçeşehir ekibinin parçası olmaktan mutluluk duyduğu bir ağız ve diş sağlığı polikliniği olmaktır.

Sürdürülebilir büyümenin ancak hekmlerimizin değerli katkıları ile mümkün olacağının bilincindeyiz.

Kadromuz yıllardır mesleki kariyerini Bahçeşehir ve çevresi ,Esenkent ve Ispartakulede sürdüren alanında Uzman Hekimlerden oluşmaktadır.

Polikliniğimizde Cerrahi,İmplantoloji,Estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı,ortodonti,pedodonti(çocuk diş tedavisi),diş eti tedavisi (periodontoloji) ve total protez alanlarında hizmet verilmektedir.

Ekibimizin en temel ilkesi hastalarımıza mevcut en iyi hizmeti verebilmektir bunun için gelişen teknoloji ile paralel kullandıgımız cihazlar ile sağlık teknolojisini yakından takip ediyoruz

Dent Bahçeşehir ekibinin bir parçası olmak isterseniz info@dentbahcesehir.com üzerinden CV’nin bizimle paylaşabilirsiniz.